بهترین زمان پیاده روی برای کاهش وزن

بهترین زمان برای پیاده روی
پیاده روی در هر زمان از شبانه روز برای سلامت جسمی و روحی بسیار مفید است. با این حال، پیاده روی بعد از غذا در کاهش وزن و کنترل دیابت مفیدتر است
افزودن حرکت بیشتر در زندگی روزمره به افزایش کالری سوزی و در نتیجه کاهش وزن کمک می کند. ورزش منظم فقط به کاهش وزن کمک نمی کند بلکه به مدیریت سطح قند خون نیز کمک می کند. 10 دقیقه پیاده روی بعد از هر وعده غذایی به کاهش سطح قند خون در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 کمک می کند. 10 دقیقه پیاده روی بعد از صرف غذا مهم تر از 30 دقیقه پیاده روی در هر زمان دیگر از روز است.

پیاده روی چگونه به کنترل قند خون و کاهش وزن کمک می کند
هنگام پیاده روی یا انجام هر نوع ورزش دیگر ضربان قلب افزایش می یابد و عضلات شروع به ترجیح کربوهیدرات یا قند به عنوان منبع اصلی انرژی می کنند. هنگام پیاده روی بعد از غذا مقدار قند مورد نیاز عضلات افزایش می یابد که به خلاص شدن از شر قند اضافی کمک می کند زیرا کنترل سطح قند خون به کاهش وزن کمک می کند.

چقدر باید روزانه ورزش کنید؟
قوانین و توصیه های مختلفی در مورد میزان و نوع ورزشی که باید روزانه انجام دهید وجود دارد. انجمن قلب آمریکا 150 دقیقه ورزش هوازی با شدت متوسط مانند پیاده روی در هر هفته را توصیه می کند. در روز 21 دقیقه پیاده روی با سرعت متوسط می تواند خطر بیماری قلبی و دیابت نوع 2 را کاهش دهد، همچنین باعث افزایش سلامت استخوان و کاهش وزن می شود.